Firmowe kartki świąteczne – najlepsze sposoby na wysyłkę

Jak wysłać firmowe kartki świąteczne?

Okres świąteczny to czas składania życzeń, spotkań z najbliższymi oraz kultywowania tradycji. Jednym z ulubionych zwyczajów, typowym dla tego czasu, jest oczywiście wysyłanie kartek świątecznych. Mimo wszechobecności internetu oraz smartfonów zwyczaj ten ma wciąż duże znaczenie w naszym kraju. Nie jest to jednak tradycja zarezerwowana jedynie dla rodziny i bliskich. Wysyłając firmowe kartki świąteczne, możesz podzielić się świąteczną atmosferą również z Twoimi klientami, kontrahentami oraz pracownikami.

Do kogo warto wysłać firmowe kartki?

Firmowe kartki świąteczne to coś więcej, niż tylko miły gest – mogą one również pomóc w podtrzymaniu kontaktu z klientami oraz kontrahentami, szczególnie jeśli okres świąteczny nie oznacza dla Twojego sklepu wzmożonego ruchu.

Decydując się na wysłanie kartek firmowych, należy wpierw zastanowić się, do kogo chcemy je przesłać. Warto tu pamiętać przede wszystkim o Twoich klientach, w szczególności tych, którzy kupują w Twoim sklepie często. Jeśli chcesz złożyć im nie tylko życzenia, a również podarować drobny prezent, możesz załączyć do kartki np. kod rabatowy do Twojego sklepu.

Dobre relacje warto utrzymać także z kontrahentami oraz pracownikami, do których również możesz zaadresować świąteczną kartkę.

Firmowe kartki świąteczne - przykład 1
Kartka świąteczna dostępna na platformie Envelo.pl

Wysyłając kartki, warto pamiętać, że powinny mieć osobisty charakter. Wysyłając kartkę, za pośrednictwem Envelo dodać można do niej swój odręczny podpis.

Jak najlepiej wysłać firmowe kartki świąteczne?

Aby ułatwić proces wysyłania świątecznych kartek, możesz nadać je przez internet za pośrednictwem platformy Envelo. Strona ta umożliwia dodanie własnej grafiki, napisanie własnych życzeń oraz wybór formatu kartki. Korzystając z Envelo, możesz zaimportować dane odbiorców w pliku CSV oraz otrzymać fakturę VAT.

Jeżeli postanowisz wysłać kartki własnoręcznie, pamiętaj iż możesz skorzystać z Neoznaczków, na których możesz umieścić swoje logo i wygodnie wydrukować je bez konieczności wizyty na Poczcie.

Sprawdź, jak najlepiej wysłać kartkę świąteczną do najbliższych.

Wyślij firmowe kartki świąteczne wcześniej

Przed świętami, do sortowni Poczty Polskiej trafiają ogromne ilości paczek, listów oraz kartek. Ze względu na wzmożony ruch, czas doręczeń może się nieco wydłużyć, szczególnie jeśli chodzi o zwykłe przesyłki listowe, czyli takie jak na przykład kartki. Warto więc wziąć to pod uwagę i nadać kartki świąteczne nieco wcześniej. Czas doręczenia powinien być również szybszy przy wyborze przesyłki priorytetowej.

Summary
Firmowe kartki świąteczne – najlepsze sposoby na wysyłkę
Article Name
Firmowe kartki świąteczne – najlepsze sposoby na wysyłkę
Description
Wyślij firmowe kartki świąteczne i utrzymaj dobre relacje z klientami w okresie świątecznym! Sprawdź, jak nadać firmowe kartki przez internet.
Author
Publisher Name
Jak Wysłać
Publisher Logo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *