Jak wysłać gratulacje?

Gratulacje – jak najlepiej je wysyłać?

Ślub, narodziny dziecka, ważna rocznica – to tylko kilka z wielu okazji, gdy wypada komuś bliskiemu przekazać wyrazy naszej sympatii i wsparcia. W jakiej formie najlepiej złożyć gratulacje?

Jak złożyć gratulacje?

W dzisiejszych czasach, gratulacje możemy złożyć w bardzo wiele sposobów. Możemy to zrobić między innymi za pośrednictwem wiadomości w mediach społecznościowych, SMS-a czy telefonu. Są to oczywiście skuteczne i wygodne metody, jednak ze względu na swoją bezosobowość, mogą one ujmować na znaczeniu naszym gratulacjom.

Dlatego też, jeżeli nie możemy złożyć gratulacji osobiście, warto złożyć je w formie tradycyjnej, papierowej kartki. Otrzymana kartka może na długo pozostać pamiątką dla naszego adresata i podkreśli podniosłość okazji, której chcemy pogratulować. Co więcej, w czasach kiedy tradycja wysyłania kartek nie jest już tak powszechna, będzie ona miłą niespodzianką dla każdego, kto ją otrzyma.

narodziny - gratulacje
Gratulacje z okazji narodzin dziecka

Jak wysłać kartkę z gratulacjami?

Tradycyjną kartkę z gratulacjami nadać możesz na dwa sposoby:

1. Kup i wyślij tradycyjną kartkę

Możesz zrobić to, kupując tradycyjną kartkę w placówce Poczty Polskiej, salonie prasowym lub w niektórych księgarniach. Tego rodzaju kartki kosztują zazwyczaj kilka złotych w zależności od ozdób oraz formatu. Pamiętaj, że do wysyłki takiej kartki potrzebujesz znaczka pocztowego.

Znaczki, możesz łatwo kupić przez internet na tej stronie. Tak zakupiony znaczek możesz wydrukować w domu i od razu nakleić na swoją kartkę.

rocznica ślubu - gratulacje
Gratulacje z okazji rocznicy ślubu

2. Nadaj tradycyjną kartkę online

Papierową kartkę z gratulacjami możesz wysłać również przez internet. Jest to świetne rozwiązanie, jeżeli nie zadowalają Cię gotowe kartki lub chcesz oszczędzić trochę czasu. Tradycyjną kartkę z gratulacjami wyślesz za pośrednictwem platformy Envelo. Wystarczy, że wybierzesz format kartki, dobierzesz grafikę (lub dodasz własne zdjęcie!) i zaadresujesz do najbliższych. Kartka zostanie wydrukowana i dostarczona Twojemu adresatowi przez Pocztę Polską.

narodziny dziecka - gratulacje
Gratulacje z okazji narodzin dziecka

Tradycyjną kartkę możesz wysłać również ze swojego telefonu dzięki aplikacji Envelo.

Za pośrednictwem Envelo możesz wysłać również zaproszenia lub wspaniałe życzenia świąteczne – sprawdź, jak to zrobić.

Summary
Gratulacje - jak najlepiej je wysyłać?
Article Name
Gratulacje - jak najlepiej je wysyłać?
Description
Gratulacje – jak je wysłać? Ślub, narodziny dziecka, ważna rocznica - dowiedz się jak najlepiej wysłać gratulacje do Twoich bliskich.
Author
Publisher Name
Jak Wysłać
Publisher Logo

Komentarze

1 Komentarz
  1. Opublikowano przez
    Pamela
    mar 11, 2018 Reply

    Dziękuję za informację :*

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *