Nowy proces zakupowy Envelo

Znaczki pocztowe – nowy sposób zakupu

Od 23 czerwca 2016 zakup e znaczków pocztowych przez Envelo.pl będzie jeszcze łatwiejszy. Zmianie ulegnie cała strona zakupu Neoznaczków. Ceny znaczków i oferta nie ulegną zmianie, a usprawnienia mają na celu wyłącznie ułatwienie pracy klientom Envelo.

Wystarczy kilka prostych kroków

Od teraz zakup znaczka przez użytkownika, który nie ma konta w Envelo będzie wymagał przejścia tylko trzech kroków:

 • Wyboru znaczka.
 • kupno neoznaczka ekran

 • Wpisania danych kupującego.
 • neoznaczek Wpisania danych kupującego

 • Potwierdzenia zamówienia i płatności.
 • Potwierdzenia zamówienia neoznaczka

Użytkownik zalogowany przejdzie przez cztery kroki:

 • Wybór znaczka.
 • Dodanie własnego obrazka (nieobowiązkowe).
 • Potwierdzenie danych kupującego (jednorazowo).
 • Potwierdzenie zamówienia i płatność.

Zmiany na stronie wydruku

Poprawieniu ulegnie też strona wydruku znaczków pocztowych. Od teraz ma działać szybciej i wygodniej, łatwiejsze będzie też dodawanie adresów nadawcy i odbiorcy do wydruku.

Jedyną poważną zmianą będzie wycofanie opcji wysyłania znaczków na e-mail. W związku z uproszczeniem procesu będzie to możliwe bezpośrednio ze strony Envelo.

Każdy użytkownik, który zdecyduje się na zakup znaczków przez Envelo otrzyma w e-mailu link do strony pobierania znaczków, na wypadek, gdyby chciał wydrukować je później.

Dlaczego warto?

Zakup znaczka przez internet – choć wymaga wydrukowania, wycięcia go i przyklejenia na kopertę – niesie za sobą wiele korzyści:

 • Możliwość otrzymania faktury VAT od ręki.
 • Dodanie własnego obrazka do znaczka – np. logo firmy – za darmo.
 • Wydruk na dowolnym medium – np. etykietach samoprzylepnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę znaczków pocztowych online.

Summary
Znaczki pocztowe - nowy sposób zakupu
Article Name
Znaczki pocztowe - nowy sposób zakupu
Description
Znaczki pocztowe - nowy i łatwiejszy sposób na kupna znaczków Poczty Polskiej online przez platformę Envelo. Sprawdź, jak zmieni się sklep ze znaczkami.
Author
Publisher Name
Jak Wysłać
Publisher Logo

Komentarze

1 Komentarz
 1. Opublikowano przez
  Kubuś Puchatek
  sie 12, 2016 Reply

  Wszystko tylko tak pięknie wygląda na tej stronie. Faktycznie Neoznaczki to utrapienie dla użytkownika oraz pracowników tych kiosków z prasą, słodyczami i napojami, dla zmylenia nazywanymi “okienkami pocztowymi”. Cały proces nadania listu poleconego trwa z grubsza 2 razy dłużej, niż dotychczasową, archaiczną metodą ślinienia zakupionych znaczków. Neoznaczki nie powinny zostać udostępnione publicznie przed integracją Envelo z systemem, jaki jest zainstalowany na komputerach w Urzędach pocztowych.

  Do tego toporny formularz dla generowania potwierdzenia nadania, każący wypełniać rubryczki. Przy więcej niż 10 listach to jest zwykła katorga, a wystarczyłoby pole do wklejenia skopiowanego adresu, tak jak go udostępnił nadawcy adresat, np. adresy chińskie są nie do odgadnięcia, a w adresach irlandzkich bardzo często nie ma żadnych oznaczeń kodowych. Ktoś kto zaprojektował system generowania Neoznaczków, z pewnością nie jest jego użytkownikiem, bo kłody jakie stworzył co najwyżej skutecznie irytują, a nie usprawniają.

  Poza tym, niemożność uzyskania znaczków o różnych nominałach na jednym arkuszu wydruku – Envelo promuje w tym względzie nadprodukcję śmieci i zwiększoną konsumpcję energii, a chyba miało być odwrotnie – szybciej, lepiej, wygodniej…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *