5/5 - (2 votes)

Nie ulega wątpliwości, że otoczenie, w którym pracujesz, ma wpływ na twoją produktywność. Jeśli zauważasz, że przestrzeń pracy wpędza cię w znużenie, najwyższa pora to zmienić. Nie musisz jednak decydować się na wielkie zmiany. Czasem mały gadżet do biura może sprawić, że dzień pracy minie ci w znacznie lepszym nastroju!

Gadżety, które uatrakcyjnią domowe biuro – propozycje

Czujesz, że w twoim miejscu pracy ostatnio wieje nudą? Najprostszym sposobem, aby to zmienić będzie wprowadzenie drobnych zmian w przestrzeni. Oto kilka gadżetów, z którymi praca biurowa stanie się ciekawsza!

Stylowa mata na biurko

Ochronna mata na biurko zabezpieczy mebel przed zarysowaniami, znacznie zwiększy komfort pracy, ale także fantastycznie ozdobi twój gabinet. Dziś bez problemu znajdziesz matę w wybranym rozmiarze oraz wzorze, prezentującym na przykład ulubiony motyw z filmu, piękny krajobraz lub dzieło sztuki.

Kulki Newtona

Klasyczny gadżet do biura, kulki Newtona, to namacalny przykład działania III zasady dynamiki, czyli prawa zachowania pędu i energii. Na biurku stawiamy je jednak nie dlatego, by powtórzyć fizykę, ale dlatego, że świetnie wyglądają i są bardzo relaksujące!

Żelowy czyścik do klawiatury

Jak skutecznie usunąć uporczywe okruszki z klawiatury? Niezwykle popularny sposób to galaretka typu slime, która doskonale przyciąga wszelkiego rodzaju drobinki z nawet drobnych zakamarków. Z jej pomocą dokładnie oczyścisz swoje sprzęty.

Stołowa lodówka na napoje

Chcesz mieć zawsze pod ręką chłodną wodę lub inny napój? Mała lodówka to perfekcyjne rozwiązanie – zwłaszcza podczas pracy w upalne dni! Możesz w niej przechowywać także chłodne przekąski oraz owoce. Warto wybierać praktyczne gadżety na biurko!

Bieżnia pod biurko

Bieżnia pod biurko to idealny sposób, by zapewnić sobie codzienną dawkę ruchu w siedzącej pracy. Kompaktowy sprzęt bez problemu zmieści się w okolicach miejsca pracy. Jeśli zechcesz rozprostować kości, po prostu ją wyjmij, uruchom i… pracuj dalej – chodząc! Wskazówka: taka bieżnia najlepiej pasuje do wyższych biurek zbudowanych tak, by można było z nich korzystać stojąc. Warto zdecydować się na model o regulowanej wysokości blatu.

Zorganizuj home-office na wesoło

Pamiętaj, że twoje domowe biuro zawsze może być odrobinę wygodniejsze i ciekawsze. Drobne gadżety sprawią, że codzienna praca stanie się większą przyjemnością. W Magazynie Ceneo: https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/tech znajdziesz więcej wskazówek związanych z technologią oraz oryginalną organizacją miejsca pracy.