5/5 - (4 votes)

Mówiąc o kluczowych cechach drukarki fiskalnej Novitus Point, nie można zapomnieć o jej imponujących danych technicznych, rozbudowanych opcjach użytkowych oraz małych rozmiarach. Dodatkowo, jako pierwsze urządzenie z serii Online 3.0 tego polskiego producenta, umożliwia integrację z HUB-em paragonowym Ministerstwa Finansów. Jakie inne funkcje mogą zaskoczyć użytkowników tego modelu?

Wydajna technologia sprzedaży z logiem Novitus

Przy wprowadzeniu na rynek drukarki fiskalnej Point, Novitus, jej producent, zwraca uwagę na wiele korzyści, które wyróżniają ten model spośród konkurencji. Głównym elementem wyróżniającym nową technologię sprzedaży tej polskiej marki jest jej wydajność, zapewniana przez mocne podzespoły, takie jak czterordzeniowy procesor (4 x 1,5 GHz) i szybka pamięć RAM. Ale to nie jedyna zaleta. Jako urządzenie fiskalne, jego wydajność zależy również od jakości i efektywności mechanizmu drukującego, co stanowi dodatkowy atut modelu Point. Urządzenie od Novitus zostało wyposażone w mechanizm termiczny Seiko (CAP06-247), który umożliwia łatwe włożenie rolki papieru (metoda „drop-in”), drukowanie z prędkością do 58 linii tekstu na sekundę oraz automatyczne odcinanie wydruków, takich jak paragony fiskalne czy faktury VAT. Ponadto, model Point może pracować z papierem o szerokości 57 lub 80 mm, w zależności od wybranej wersji.

Jakość przede wszystkim

Omawiając Novitus Point, trzeba podkreślić, że drukarka ta imponuje nie tylko jakością wykonania, ale i swoimi niewielkimi wymiarami – 140 x 142 x 143 mm. Mimo kompaktowej obudowy, urządzenie to zachowuje wysoką funkcjonalność i wydajność. Jej ergonomiczny design umożliwia łatwe ustawienie w różnych pozycjach, co jest przydatne na różnorodnych stanowiskach pracy. Drukarka Novitus Point oferuje też możliwość wyboru koloru, co pozwala na dopasowanie jej do stylu firmy, a regulowany ekran 4,3″ oraz opcjonalny dodatkowy ekran dla klienta zapewniają większą elastyczność w aranżacji miejsca pracy.

W jakim systemie sprzedaży sprawdzi się ta drukarka?

Niewątpliwie należy podkreślić protokoły oraz interfejsy komunikacyjne, które są wykorzystywane w drukarce Novitus Point. Ta drukarka fiskalna jest kompatybilna z wieloma szeroko dostępnymi programami do obsługi firm, ułatwiającymi zarządzanie różnymi obszarami przedsiębiorstw, takimi jak sprzedaż, zarządzanie magazynem czy księgowość. Co więcej, drukarka ta bezproblemowo współdziała z innymi urządzeniami, na przykład z terminalami POS i szufladami kasowymi. Drukarka fiskalna Novitus Point jest idealna dla różnych rodzajów działalności, pasując do systemów używanych w sklepach, barach, kawiarniach, restauracjach, a także obsługujących działalność usługową. Jest w stanie obsłużyć do miliona produktów lub usług, co sprawia, że jest to urządzenie niezwykle wszechstronne.

„Mocny punkt Twojego biznesu”

„Mocny Punkt Twojego Biznesu” – tak Novitus reklamuje swoją najnowszą drukarkę fiskalną, co wydaje się być trafnym opisem. Model Point wyróżnia się nie tylko wcześniej wymienionymi cechami, ale też zapewnia łatwy dostęp do kopii paragonów, umożliwia zdalną konfigurację, automatyczne tworzenie raportów dobowych i blokuje nieautoryzowany dostęp do ustawień.  Podsumowując, drukarka fiskalna Novitus Point to kompaktowe, ale zarazem wszechstronne urządzenie, które z pewnością stanie się filarem każdej firmy, która jej użyje.