Jak wysłać pocztówkę z wakacji przez telefon?

Pocztówka przez telefon.

Czy wiesz, że możesz dzielić się wyjątkowymi momentami z Twoimi bliskimi, uwieczniając je na pocztówce? Odpoczywasz na plaży w Grecji, Hiszpanii lub w innym pięknym miejscu i chcesz uchwycić ten moment? Nic prostszego. Zamiast kupowania tradycyjnej pocztówki, stwórz online własny projekt kartki i wyślij ją w kilka minut. Dzięki mobilnej aplikacji zrobisz to z każdego miejsca na świecie, nawet z leżaka w Australii 😊. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, e-kartka zostanie wydrukowana, włożona do koperty i dostarczona przez Pocztę Polską pod wskazany adres.

Teraz kilka wskazówek, jak przekuć słowa w czyny.

1.      Kliknij w link www.envelo.pl/aplikacja-mobilna-envelo/ i pobierz darmową aplikację. Po rejestracji i uruchomieniu na ekranie Twojego telefonu zobaczysz taki widok:

 

2.      Kliknij w ikonę „Wyślij neokartkę”.

3.      Teraz zdecyduj, które ze swoich zdjęć umieścisz na pocztówce. Jeśli się rozmyślisz, zawsze możesz skorzystać z gotowych projektów.

Envelo kartka

4.      W kolejnym kroku wskaż format pocztówki  i zatwierdź swój wybór. Masz do dyspozycji format A6 lub A5.

 

5.      Przechodząc dalej, zobaczysz formularz zawierający pola z danymi nadawcy, adresata,  miejsce na wpisanie pozdrowień oraz ikonkę znaczka, po kliknięciu w którą zamiast tekstu „wysłano: z aplikacji Envelo” możesz dodać Twoją lokalizację. Wypełnij wszystko dokładnie.

 e-kartka 

6.      To już prawie koniec. Pozostaje tylko przejść dalej i opłacić zamówienie. Prawda, że proste? 😊

Oczywiście możesz też skorzystać ze strony www i wysłać kartkę np. z laptopa. W takim przypadku odwiedź adres www.envelo.pl/e-kartka

PS Jeśli szukasz kartki na urodziny, imieniny, święta i inne okazje, również znajdziesz je w serwisie Envelo. Zerknij np. tu www.jakwyslac.pl/kartki-urodzinowe/ Ciekawe pozdrowienia i pocztówka ze zdjęciem na pewno zrobią wrażenie na odbiorcy.

 

 

 

Autor
admin2

Komentarze

1 Komentarz
  1. Opublikowano przez
    JADWIGA
    grudzień 4, 2019 Reply

    ŚWIETNA STRONA,BARDZO POMOCNA

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *