Jak odbierać listy tradycyjne przez internet?

Listy tradycyjne przez internet – jak to zrobić?

Mieszkasz daleko od swojego miejsca zameldowania lub spędzasz większość czasu w podróży, a listy wciąż przychodzą na Twój stary adres? Istnieje sposób, aby poradzić sobie z tym problemem. Dzięki Envelo możesz odbierać swoje listy tradycyjne przez internet.

Dlaczego warto odbierać listy przez internet?

Każda osoba, która mieszka poza rodzinnym miastem lub dużo podróżuje, doskonale zna ten problem. Na Twój adres zameldowania przychodzi list, a Ciebie nie ma tam, aby go odebrać. O ile to nic ważnego, możesz go zignorować lub liczyć, że ktoś otworzy go za Ciebie… Ale co jeśli to pilna informacja, którą nie chcesz się z nikim dzielić lub nie masz nikogo, kto ją odbierze?

Dzięki usłudze skanowania korespondencji możesz odebrać listy tradycyjne przez internet tak jak każdy e-mail – szybko, samodzielnie i bez obaw, że jakakolwiek ważna informacja Cię ominie.

Jest to również doskonałe rozwiązanie dla firm – możliwość odbioru korespondencji online odciąży każde biuro i sekretariat.

Jak odbierać listy tradycyjne przez internet?

Aby skorzystać z usługi skanowania korespondencji, wpierw należy założyć konto na platformie Envelo. Po uzupełnieniu swoich danych musisz jednokrotnie udać się na Pocztę, aby potwierdzić swoją tożsamość (pamiętaj, że po potwierdzeniu tożsamości w placówce, na platformie Envelo założyć możesz również Profil Zaufany). Po uwierzytelnieniu konta, wirtualną skrzynkę założysz już online.

Od tej pory, możesz podawać jej adres jako adres do korespondencji. Twoje listy trafią dzięki temu do centrum skanowania Envelo, gdzie w warunkach pełnej poufności zostaną zeskanowane, a następnie przesłane na Twoją zaszyfrowaną skrzynkę. O każdym liście zostaniesz powiadomiony e-mailem i bez problemu odczytasz go na swoim komputerze lub telefonie.

Twoje listy będą przechowywane w bezpiecznym archiwum cyfrowym oraz archiwum fizycznym. Listy w oryginalnej formie zostaną przesłane do Ciebie bezpłatnie co 3 miesiące lub, za dodatkową opłatą, w każdej chwili na Twoje życzenie.

Cena tej usługi zaczyna się już od 8,99 zł.

Poznaj inne, nowoczesne usługi Poczty Polskiej, które ułatwią Ci życie. >>>

Summary
Jak odbierać listy tradycyjne przez internet?
Article Name
Jak odbierać listy tradycyjne przez internet?
Description
W jaki sposób odebrać listy tradycyjne przez internet? Miej dostęp do swojej korespondencji w każdym momencie - na Twoim komputerze lub telefonie.
Author
Publisher Name
Jak Wysłać
Publisher Logo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *