Szukasz intuicyjnego systemu obsługi sprzedaży dla swojej firmy?

0
56
5/5 - (1 vote)

Chcesz znaleźć intuicyjny system do obsługi sprzedaży w Twojej firmie? Jeśli tak, to jednym z ciekawych rozwiązań jest Subiekt GT, czyli nowoczesne narzędzie zaprojektowane dla przedsiębiorców, które chcą skutecznie zarządzać całościową obsługą działu handlowego. Praktyka pokazuje, że Insert Subiekt może równie dobrze sprawdzić się podczas obsługi sklepu, jak i punktu usługowego czy rzemieślniczego.

Dobrze dobrany system obsługi sprzedaży może usprawnić działalność niejednej firmy. Do ciekawych rozwiązań w tym zakresie należy Subiekt GT.

Szukasz intuicyjnego systemu obsługi sprzedaży dla swojej firmy?

Chcesz znaleźć intuicyjny system do obsługi sprzedaży w Twojej firmie? Jeśli tak, to jednym z ciekawych rozwiązań jest Subiekt GT, czyli nowoczesne narzędzie zaprojektowane dla przedsiębiorców, które chcą skutecznie zarządzać całościową obsługą działu handlowego. Praktyka pokazuje, że Insert Subiekt może równie dobrze sprawdzić się podczas obsługi sklepu, jak i punktu usługowego czy rzemieślniczego.

Subiekt GT, czyli nowoczesny system obsługi sprzedaży

Subiekt GT ułatwia zarządzanie sprzedażą. Kompleksowa obsługa wszystkich rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych to jedna z głównych możliwości tego systemu. Możliwość utrzymywania szczegółowej kartoteki kontrahentów, zawierającej także dane CRM, pozwala na szybką analizę danych na temat relacji z poszczególnymi klientami. Co więcej, system ten jest dość elastyczny i pozwala np. na tworzenie rubryk z dodatkowymi ważnymi informacjami. Czego więcej potrzeba w biznesie?

Zarządzanie kartoteką towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowanym modułem umożliwiającym kalkulację cen — opcje te to kolejne atuty programu Subiekt GT. Dzięki możliwości ustalania aż 10 poziomów cen sprzedaży firmy mają pełną kontrolę nad polityką cenową. System umożliwia także całkowite oddzielenie dokumentów magazynowych i handlowych, a automatyczne tworzenie dokumentu WZ do faktury przyspiesza procesy operacyjne.

Co jeszcze oferuje Subiekt GT?

Obsługa zaliczek, płatności kartą kredytową oraz sprzedaży ratalnej to ważne elementy, które Subiekt GT (więcej informacji na temat wchodzących w zakres tego oprogramowania funkcjonalności można znaleźć na https://www.centrumkas.pl/produkt/insert-subiekt-gt-licencja-na-3-stanowiska/) łączy w jednym miejscu. System ten obsługuje także zamówienia z rezerwacją towarów oraz faktury pro forma, co sprzyja elastyczności procesów sprzedażowych.

Zaawansowana obsługa rachunków bankowych (zarówno złotówkowych, jak i walutowych) to kolejny czynnik, który wyróżnia Subiekt GT. Operacje wpłaty, wypłaty, transfery, opłaty prowizyjne czy wyciągi bankowe — wszystko to jest dostępne w jednym miejscu.

Subiekt GT pozwala również na analizowanie stanu należności oraz zobowiązań, w tym tych wielowalutowych. Różne zestawienia, raporty i analizy stanowią ważne narzędzie wspierające podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych. Co ważne, istnieje także możliwość tworzenia własnych raportów, dostosowanych do konkretnych potrzeb firmy.

Nie bez znaczenia jest również możliwość integracji z urządzeniami zewnętrznymi (rozumie się przez to m.in. kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące czy czytniki kodów paskowych).

Pełna integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz systemem finansowo-księgowym sprawia, że Rewizor GT zapewnia wszechstronne wsparcie na wielu płaszczyznach działalności.

Podsumowanie

W obecnych czasach stosowanie oprogramowania cyfrowego to niezbędny element sukcesu nowoczesnej firmy. Subiekt GT to nie tylko narzędzie do obsługi sprzedaży — to kompleksowe rozwiązanie, które wspiera przedsiębiorstwa we wszystkich aspektach ich działalności. Dzięki wykorzystaniu programu Subiekt GT wzrost efektywności i przejrzystości procesów handlowych to cele, których osiągnięcie staje się możliwe… i tak łatwe, jak nigdy dotąd.