Jakie kubki termiczne dla firmy warto kupić?

0
57
5/5 - (1 vote)

Przedsiębiorcy wciąż szukają coraz to nowszych pomysłów, aby zaskoczyć swoich klientów, kontrahentów czy współpracowników. Wzmacniają tym samym więź biznesową, dbają o swoją reputację i chcą przy okazji rozszerzyć rozpoznawalność. Skutecznym działaniem jest wręczanie gadżetów reklamowych. W ostatnich latach w trendach utrzymują się kubki termiczne wręczane na targach pracy, w konkursach czy nawet podczas rozmów biznesowych. Czym powinny się wyróżniać?

Zadbaj o wysoką jakość kubków termicznych

Przede wszystkim każdy wręczany gadżet marketingowy na wydarzeniu biznesowym, konferencji, spotkaniu czy z okazji konkursu, powinien być wysokiej jakości. Nie tylko staje się praktycznym upominkiem, ale też odzwierciedla dbałość marki o detale. Materiały odporne na ścieranie i codzienne użytkowanie sprawią, że kubki termiczne dla firm będą chętniej wykorzystywany na co dzień. Tym samym zwiększysz rozpoznawalność marki.

Zamiast taniego plastiku, wybieraj materiały trwalsze i estetyczne. Jeśli jednak obawiasz się, że idzie to w parze z wysoką ceną – kupuj hurtowo. Wtedy możesz znacznie zaoszczędzić pieniądze. Ponadto wysokiej klasy kubek termiczny, który skutecznie utrzymuje temperaturę napoju i jest odporny na uszkodzenia, buduje pozytywny wizerunek firmy jako dbającej o potrzeby użytkowników. Oczywiście kluczowa jest też szczelność oraz łatwa obsługa. 

Nowoczesne rozwiązania w kubkach termicznych? Zdecydowanie tak!

Dbasz o to, aby Twoja firma była postrzegana jako innowacyjna? Nowoczesnymi produktami są kubki termiczne dla firm z dotykowym termometrem cyfrowym wbudowanym w nakrętkę. Wystarczy obrócić całą konstrukcję na 10 sekund i dotknąć powierzchnię, aby odczytać temperaturę napoju. Takie udogodnienie może świadczyć pozytywnie o Twojej firmie, a także pokazać, jak ważne są dla Ciebie innowacyjne rozwiązania. Jasno zakomunikujesz też, że lubisz zaskakiwać swoich kontrahentów. Wiele tradycyjnych i nowoczesnych modeli znajdziesz w sklepie caprea.com.pl.

Jeśli ważna jest dla Ciebie ekologia i zrównoważone podejście do produkcji, wybierz kubki termiczne dla firm z materiałów recyklingowanych. W ten sposób możesz nawiązać relacje z przedsiębiorstwami, które wyznają podobne wartości. 

A może pracujesz w firmie, która często ma kontakt z przedsiębiorcami w branży turystycznej, nieruchomości lub budowlanej? Osoby, którym chcesz wręczyć gadżety reklamowe, często pracują przez wiele godzin na zewnątrz budynku? W takim razie wybierz solidne kubki termiczne dla firm, które mogą sprawdzić się nie tylko do napojów, ale także zup i posiłków półpłynnych. Dostosowując produkty pod konkretną grupę odbiorców sprawi, że nawet drobny upominek będzie odbierany bardzo pozytywnie. Podkreślisz dbałość o relację i pokażesz indywidualne podejście.

Kubki termiczne dla firm skuteczne w promocji marki

Do wyboru masz wiele rodzajów kubków termicznych dla firm, które mogą być urozmaicone tampodrukiem, grawerem czy sitodrukiem. Zadbaj o to, aby w widocznym miejscu była nazwa marki, logo albo hasło reklamowe. Dzięki temu zwiększysz rozpoznawalność firmy, a także utrwalisz jej wizerunek. Pod względem graficznym dopasuj nadruk w taki sposób, aby był on odzwierciedleniem kolorów i kształtów zgodnych z całą identyfikacją wizualną.

Zwróć też uwagę na szczegóły, czyli pojemność, materiał wykonania, lekkość, uchwyty czy powłoki antybakteryjne. Każdy detal będzie miał ogromny wpływ na codzienne użytkowanie.

Oczywiście nie możesz zapomnieć o wysokiej jakości nadruku czy graweru. Nie może on ścierać się z biegiem czasu czy też zmywać pod wpływem deszczu. Tylko wtedy kubki termiczne zachowają swój pierwotny wygląd przez długi czas pomimo zmieniającej się pogody czy częstego mycia. Wysoką jakość personalizacji zapewnia marka Caprea: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/jedzenie-i-picie/kubki-termiczne/.