4.7/5 - (3 votes)

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga nie tylko doskonałej organizacji. To również szereg formalności, jakie należy spełnić, aby działać zgodnie z obowiązującym prawem. Jednym z najistotniejszych warunków dotyczących rejestracji firmy bez względu na ilość zatrudnianych osób, jest podanie adresu siedziby. Jedną z opcji jest wynajem wirtualnego biura. Na czym polega ta możliwość, jak ja wykorzystać i jakie profity są z tym związane? Na te oraz szereg innych pytań postaramy się odpowiedzieć poniżej.

  • Wirtualne biura, jako adres twojej działalności gospodarczej
  • Usługi wirtualnego biura, czyli na jakie korzyści możesz liczyć?
  • Wirtualny adres firmy — ile zapłacisz za pozostałe pakiety?

 centrum Warszawy jako adres siedziby, korespondencji czy do regulaminu sklepu www - to tu wirtualne biura są najkorzystniejsze

Wirtualne biura, jako adres twojej działalności gospodarczej

Zastanawiasz się, dlaczego przedsiębiorcy decydują się na zarejestrowanie firmy pod adresem, który daje wirtualne biuro? Odpowiedzi jest kilka, dlatego zacznijmy od początku. Wielu przedsiębiorców, szczególnie tych, którzy bazują na założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej, zmuszeni są do rejestracji w urzędzie skarbowym adresu swojej działalności. Niejednokrotnie adres ten pokrywa się z adresem zamieszkania. Co za tym idzie, we wszystkich bazach dostępność twojego miejsca zamieszkania jest na wyciągnięcie ręki. Wykorzystując biura wirtuale, zyskujesz nie tylko większą prywatność, ale również możesz nadać swojej siedzibie prestiżowy adres firmy.

Aktualnie na rynku pracy jest wiele zawodów, które nie wymagają otwierania stałego punktu usługowego. Branża e-commerce, świadczenie usług online, daje sposobność pracy na całym świecie. Wiązanie się z prywatnym adresem, na który przychodziłaby służbowa korespondencja, często mija się z celem. Rozwiązaniem na twoje rozterki jest wykorzystanie usług wirtualnego biura. Więcej dowiesz się na: https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/.

Usługi wirtualnego biura, czyli na jakie korzyści możesz liczyć?

Biura wirtualne to nie tylko nadanie adresu siedzibie twojej działalności. To również pakiet korzyści, który sprawi, że obsługa bieżących spraw będzie jeszcze prostsza i znacznie szybsza. Biuro wirtualne w zakresie swoich obowiązków ma przechowywanie dokumentacji oraz odbieranie przychodzącej do ciebie korespondencji. Do tego każdorazowo możesz otrzymać powiadomienie o nadanej przesyłce, skan treści dokumentu bądź skorzystanie z usług księgowości na miejscu. To, które opcje będą dla ciebie udostępnione, uzależnione jest od wybranego pakietu, jakie oferuje wirtualne biuro Warszawa.

Przeczytaj również:  Co warto wiedzieć o grach kryptowalutowych w kasynie online?

Wybierając wirtualny adres do dyspozycji, masz aż trzy pakiety, których zakres z powodzeniem dopasujesz do potrzeb swojej działalności. Jeśli zależy ci wyłącznie na podstawowych elementach, takich jak możliwość przekierowania ważnej dokumentacji na główny adres siedziby wystarczy ci podstawowa opcja. Co więcej, każdorazowo otrzymasz wiadomość mailową o przybyłej korespondencji, którą masz do odebrania. Taka opcja to jedna z najkorzystniejszych usług, której cena to zaledwie 59,00 zł na miesiąc.

Wirtualny adres firmy — ile zapłacisz za pozostałe pakiety?

Wirtualne biuro w Warszawie oferuje dodatkowo dwie alternatywy, które umożliwią ci lepsze zarządzanie założoną firmą. Pierwsza z nich to wydatek 79,00 zł. Nieco wyższa kwota niż w standardowej opcji oferuje przedsiębiorcom już dużo większy pakiet korzyści, które z pewnością ułatwią zarządzanie. Tutaj oprócz wcześniej wypisanych opcji otrzymasz również dodatkowe powiadomienie SMS o przybyłej poczcie. To niezwykle ważna funkcja dla wszystkich osób, które w mailowej skrzynce odbiorczej wciąż mają tysiące oczekujących an odczytanie wiadomości. Szybka informacja na telefonie komórkowym pozwoli ci zareagować na korespondencję tak szybko jak to możliwe. Co więcej, 79,00 zł miesięcznie poszerza zakres usług o przyjmowanie poczty sądowej oraz poleconej. Ta każdorazowo jest skanowana i wysyłana w formie pliku na wskazany adres mailowy. To doskonała opcja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy dużo podróżują i nie mają czasu na regularne odbieranie poczty.

Ostatnia poszerzona propozycja skierowana jest do wszystkich właścicieli firm, którzy obejmuje skanowanie nie tylko listów poleconych i sądowych, ale również całej korespondencji. Taka usługa to koszt 129,00 zł za każdy prowadzony miesiąc. Dodatkowo wirtualne biura proponują dodatkowy pakiet korzyści, który każdy może dobrać indywidualnie. Wśród opcji najciekawszymi są:

  • prowadzenie księgowości firmy,
  • udostępnienie sal konferencyjnych, z których możesz skorzystać, zapraszając kontrahentów lub swój zespół na stacjonarne zebrania,
  • nadanie numeru stacjonarnego biura z warszawskim numerem kierunkowym,
  • obsługa prawna obejmująca działania stacjonarne i online,
  • pomoc przy zakładaniu kolejnych działalności.

Adres wirtualny to wiele korzyści, które warto wdrożyć, aby usprawnić soją pracę. To jednak nie wszystko. Myśląc o rozwoju i ulepszaniu swojej pozycji na rynku, najem wirtualnego adresu na jednej z prestiżowych warszawskich ulic z całą pewnością poprawi twoją pozycję i zyska uznanie wśród dotychczasowych partnerów biznesowych. Wykorzystaj tę opcję i zadbaj nie tylko o dokumentację firmową, ale również prywatność w przypadku konieczności zarejestrowania działalności pod domowym adresem.