Jak mądrze i oszczędnie wysłać zaproszenia firmowe?

Zaproszenia firmowe – jak najlepiej je wysłać?

Odniesienie sukcesu przy organizacji wydarzenia firmowego wymaga podjęcia wielu dobrych decyzji. Jedną z najważniejszych z nich jest to, w jaki sposób zachęcisz Twoich gości do przybycia. Jeżeli chcesz upewnić się, że wzbudzisz ich zainteresowanie od samego początku, postaw na oryginalne zaproszenia firmowe. Oto kilka rad, które pomogą zjednać Ci Twoich gości.

 1. Postaw na jasną i szczegółową treść zaproszenia

Dobre zaproszenia firmowe powinny zawierać jasne i wyczerpujące informacje na temat wydarzenia, na które zapraszamy naszych gości. Data oraz miejsce, w którym odbędzie się Twoje wydarzenie to nie jedyne kwestie, które należy poruszyć. Nie warto ryzykować, że Twoi goście nie pojawią się ze względu na wątpliwości związane z np. dress code’em lub z powodu braku dostatecznych informacji o programie wydarzenia. Spróbuj postawić się w roli swoich gości i przeanalizować co jeszcze może mieć dla nich znaczenie przy odbiorze zaproszenia. Postaraj się podkreślić wszystkie ważne punkty tak, aby były jasne i dobrze widoczne.

2. Wykorzystaj pozytywne opinie gości z poprzednich wydarzeń

Jeżeli organizujesz cykliczne wydarzenia, a poprzednie edycje cieszyły się sukcesem, warto, jest ten fakt wykorzystać. Pozytywne recenzje oraz opinie uczestników poprzednich wydarzeń mogą stać się świetnym elementem Twojego zaproszenia. Powołując się na ich zdanie, zyskasz na wiarygodności w oczach gości i zaprezentujesz im dowód na to, iż wydarzenia organizowane przez Ciebie są wartościowe i warto się na nich pojawić.

3. Nadaj oryginalne zaproszenie firmowe online

Nie chodzi tutaj bynajmniej o e-mail czy kolejne powiadomienie na Facebooku. Zdecydowanie lepiej w  tym przypadku prezentować się będą tradycyjne, papierowe zaproszenia. Takie zaproszenia można łatwo wysłać online, za pośrednictwem platformy Envelo. Osobiście możesz wybrać tam format kartki oraz wpisać treść swojego zaproszenia. Nie zapomnij również dodać własnej grafiki czy zdjęcia – pamiętaj, iż będą one wizytówką Twojego wydarzenia. Na koniec podaj adresy swoich gości – możesz to zrobić manualnie lub importując listę gości.  Resztą, czyli wydrukiem oraz doręczeniem zajmie się już Poczta Polska. Twoje zaproszenia firmowe dotrą do gości już w ciągu kilku dni.

Poznaj inne usługi Poczty Polskiej, które mogą wspomóc Twój biznes i sprawdź inne sposoby, w jakie możesz wykorzystać direct mail!

Summary
Jak mądrze i oszczędnie wysłać zaproszenia firmowe?
Article Name
Jak mądrze i oszczędnie wysłać zaproszenia firmowe?
Description
Zaproszenia firmowe - jak wysłać je mądrze i oszczędnie? Poznaj najlepsze sposoby na wysyłkę zaproszeń firmowych i sprawdź, jak zainteresować Twoich gości.
Author
Publisher Name
Jak Wysłać
Publisher Logo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *