Znaczki beznominałowe w Envelo

Znaczki beznominałowe – co to jest?

Znaczki beznominałowe to szczególny typ znaczków Poczty Polskiej, na których nie ma wydrukowanej ceny, więc pozwalają na wysyłkę listu nawet w wypadku późniejszej zmiany cen. Znaczki beznominałowe do tej pory można było kupić tylko w placówkach Poczty Polskiej.

Znaczek ważny przez cały rok

Od 27 stycznia znaczek beznominałowy online można kupić i wydrukować na platformie Envelo. Wszystkie dostępne tam znaczki, niezależnie, czy mają być wysłane do Polski, czy za granicę,  nie mają wydrukowanej kwoty zakupu, jedynie typ przesyłki. Taki Neoznaczek zachowuje ważność przez rok, nawet jeśli ceny później zostaną zmienione.

Co daje mi Neoznaczek beznominałowy Envelo?

Dzięki takiemu rozwiązaniu jeśli pojawi się nowy cennik Poczty Polskiej, do Neoznaczków nie trzeba będzie doklejać żadnych znaczków z dopłatą.

Łatwiejsze będzie też przyporządkowanie Neoznaczków do konkretnych przesyłek.

Tak jak do tej pory Neoznaczek beznominałowy może być spersonalizowany – można stworzyć znaczek pocztowy z własnym zdjęciem lub znaczek z logo firmy, wydrukować go na kartce, etykiecie, czy bezpośrednio na kopercie, a następnie wysłać

Czy znaczek beznominałowy to unikalne rozwiązanie?

Znaczki beznominałowe działają w wielu krajach, zarówno europejskich (n.p. w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Szwecji czy Norwegii) i nie tylko – znaczek Forever w USA czy Kiwi Stamp w Nowej Zelandii. Nie wszędzie natomiast jest dostępny w internecie.

 

Summary
Znaczki beznominałowe w Envelo
Article Name
Znaczki beznominałowe w Envelo
Description
Znaczki beznominałowe - co to jest? Czy znaczek beznominałowy to unikalne rozwiązanie? Dowiedz się jak kupić znaczek beznominałowy przez internet.
Author
Publisher Name
Jak Wysłać
Publisher Logo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *