Sprawdzeni kurierzy Polska – Irlandia

0
154
4.5/5 - (2 votes)

Coraz więcej Polaków mieszka lub pracuje w Irlandii. Na zieloną wyspę przeprowadzają się całe rodziny, dlatego poszukiwane są firmy kurierskie, oferujące transport przesyłek między tymi dwoma krajami. Usługi firm przewozowych przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Na co zwracać uwagę, szukając firmy dostarczającej paczki Irlandia Polska?

Wyślij paczkę na trasie Polska Irlandia – kompleksowe usługi przewozowe

Usługi przewozowe polegają na dostarczaniu różnego rodzaju paczek i przesyłek pod wskazany adres. Coraz więcej osób poszukuje firm przewozowych, które kursują między Polską a Irlanią. Kurier Polska-Irlandia oferuje paczki standardowe, do 50 kg oraz transport przesyłek gabarytowych, które ważą powyżej 50 kg i mają więcej niż 200 cm w obwodzie.

W ofercie są również przesyłki niestandardowe. Najczęściej przewożone są takie produkty jak:

  • sprzęt RTV,
  • sprzęt AGD,
  • komputery i laptopy,
  • rowery,
  • motory,
  • meble,
  • armatura łazienkowa,
  • materiały budowlane,
  • maszyny rolnicze
  • i wiele innych.

Polacy często przewożą cały dorobek życia, zabierają całe wyposażenie domu. Produkty o nietypowych rozmiarach dostarczane są na europaletach o wymiarach 80 x 120 x 120 cm lub 80 x 120 x 180 cm.

Aby znaleźć odpowiednią firmę przewozową, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np.: Wyślij paczkę na trasie Polska Irlandia, a pojawi się interesująca oferta.

Usługi kurierskie Irlandia Polska – na co zwracać uwagę?

Wybierając firmę przewozową, warto zwrócić uwagę na kilka elementów, dzięki którym transportowane towary dotrą w odpowiednim czasie i nienaruszonym stanie. Wiele osób zastanawia się, ile idzie paczka z Irlandii do Polski. Zazwyczaj zajmuje to 5-7 dni, ale odbiór paczki z Irlandii można zamówić jako usługę ekspresową, dostępną już na następny dzień roboczy.

Kurierzy Polska Irlandia firmy oferują szeroki zakres usług m.in. dostawę door-to-door, a także przewóz towarów o różnych gabarytach, w tym także niestandardowych. Kurier Polska Irlandia organizuje profesjonalne usługi transportowe. Zamawianie kuriera jest proste i szybkie. Wystarczy wypełnić formularz online, podać niezbędne dane m.in. wymiary paczki, rodzaj przesyłki, dane odbiorcy paczki, a resztą zajmą się doświadczeni pracownicy. W niektórych w sytuacjach należy wydrukować list przewozowy, ale jest to zależne do wybranej firmy kurierskiej. Przesyłki można na bieżąco monitorować i sprawdzać, gdzie aktualnie się znajdują.

W razie pytań można również skontaktować się z działem obsługi klienta, który wyjaśni nurtujące kwestie. Firma kurierska gwarantuje indywidualne podejście do klientów, pozwalające na wysyłkę małej paczki, jak i zorganizowanie przewozu całego wyposażenia mieszkania. Kurier oferuje atrakcyjne ceny, bez ukrytych kosztów. Dostępny na stronie kuriera kalkulator pozwala obliczyć, jaki będzie całkowity koszt kuriera. To, ile kosztuje paczka, zależy od jej gabarytów oraz wybranych opcji.  Dla stałych klientów przeznaczone są liczne promocje na przesyłki kurierskie.

Dobra firma kurierska to gwarancja, że paczka Polska Irlandia dojdzie w ustalonym terminie, w doskonałym stanie. Warto zamówić kuriera i przewieźć bezpiecznie wszystkie potrzebne produkty.

Pro Logistic – Kurier Polska Irlandia

Adres firmy – magazyn Polska:
ul. Wyzwolenia 10, 96-200 Rawa Mazowiecka
Telefony:
+353 89 436 4029
+353 89 204 0225
Strona WWW:
https://prologistic.ie/