Przesyłka do 30 kg – najlepsza oferta na rynku

Aby firma mogła się rozwijać powinna mieć dobrze opracowany plan biznesowy. W przypadku sklepów i hurtowni online ważną częścią budżetu i oferty dla klienta są koszty wysyłki. Mierzą się z tym zarówno duże firmy, jak i średni i mali przedsiębiorcy. Szczególnym wyzwaniem są paczki duże i ciężkie – takie do 30 kg. Czy wiesz, które branże potrzebują atrakcyjnej oferty na cięższe gabaryty i szczególnie często korzystają z takich przesyłek? Podpowiadamy co możesz wysłać paczką do 30 kg i to za 13,49 zł.

Części samochodowe

Motoryzacja, to jedna z branż, gdzie większość produktów ze względu na jej specyfikę “waży”. Sklepy internetowe z oponami, silnikami, filtrami, układami chłodzenia, pompami itp. szukają ekonomicznych ofert na ciężką wysyłkę. I to nieżalenie, czy jest to sklep online lub warsztat z takimi markami samochodowymi jak Audi, Seat, KIA, Jeep, Toyota, Renault, Opel, Peugeot, Fiat, Opel, Ford, Dodge, Honda, Mazda.

Dekoracje i wyposażenie wnętrz

Z przesyłek do 30 kg chętnie skorzystają sklepy internetowe z wyposażeniem i dekoracją wnętrz, a także rzeczami do ogrodu (tj. grille żeliwne, krzesła, elementy dekoracyjne, kostka). Oferta często zawiera produkty zrobione z ciężkiego drewna, metalu, kamienia, a to po prostu waży.

Wykończenie domu, mieszkania

Remont, to słowo może przyprawić o ból głowy, także finansowy. Niezależnie czy remontujesz pokój o wielkości 15 m2, czy dom 200 m2, musisz zainwestować swój czas i pieniądze. Tutaj przychodzi z pomocą internet, gdzie w lepszej cenie możesz kupić odpowiedni sprzęt, farby, kleje, tapety, tynki, drzwi, z których skorzysta zarówno profesjonalna ekipa remonowo-budowlana, jak i po prostu osoba, która zdecydowała na remont samodzielnie. Atrakcyjny koszt przesyłki na pewno zachęci do zakupu w tym, a nie innym sklepie.

Drukarnie. Agencje reklamowe

W internecie można znaleźć bardzo atrakcyjną ofertę na wydruki ulotek plakatów i innych materiałów reklamowych. I to cieszy, bo dzięki temu dostęp do tego typu usług jest dużo większy. Jednak problemem okazuje się przesyłka. Jest po prostu droga, ponieważ wydruki ważą. Dla przykładu 3000 ulotek w formacie A4 o gramaturze 150gr/m2 waży 28 kg. Dlatego warto skorzystać z bardzo dobrej oferty na wysyłkę do 30 kg za 13,49 zł firmy Envelo.

Książki

Jak papier, to i książki. W księgarniach online można zamówić pojedyncze sztuki książki, ale zdarza się, że jednorazowo zamawia się cały pakiet książek, które ważną nawet 20 kg, wtedy koszt wysyłki jest kluczowy.

Produkty spożywcze.

Obecnie coraz więcej osób robi zakupy spożywcze online. Popularne są zarówno duże sklepy jak Frisco, czy Auchan, jak i mniejsze e-sklepy specjalistyczne np. z żywnością ekologiczną, hiszpańską, grecką, francuską. Mąka, kasze, ryż, makarony, puszki, woda, olej, to są artykuły, które mają dużą masę.

Sprzęt do siłowni/fitness

Coraz więcej osób uprawia aktywność fizyczną w domu, co wiąże się z potrzebą zakupu sprzętu sportowego i fitness. Zdarza się, że część osób wyposaża nawet całą domową siłownie. Często taki sprzęt waży dość dużo – chociażby hantle, dyski 10-15 kg, ławeczki treningowe.

Narty

Zastanawialiście się kiedyś, ile ważą narty? Dla przykładu narty Fischer RX Fire ważą 7,4 kg. Jeżeli kupujesz narty dla całej rodziny, to możesz być zainteresowany tanią przesyłką do 30 kg. I sklepy sportowe taką atrakcyjną przesyłkę powinny zagwarantować.

Sejfy. Kasy pancerne

Ciekawą niszą produktową, gdzie przesyła się ciężkie przedmioty są producenci i sprzedawcy sejfów i kas pancernych. Ich specyfika wymaga, aby nie były łatwe do wyniesienie i demontażu, dlatego są ciężkie. Sejfy ważą od 4 kg, nawet do 200 kg. Jednak średnia to około 30 kg.

Rolnictwo

Branżą, gdzie może pojawić się problem dużych kosztów ciężkiej przesyłki jest rolnictwo. Zboża w workach 10 kg, nawozy, mały sprzęt rolniczy – nowoczesny rolnik zamawia je przez internet.

Karma dla zwierząt

Zdecydowanie bardziej opłaca się kupić suchą karmę dla kota i psa w większych ilościach. To często worki o wadze 15-30 kg. Jeżeli prowadzisz sklep zoologiczny, to chcesz, aby Twoi klienci mogli skorzystać z taniej przesyłki.

Tkanina

W ostatnim czasie coraz więcej osób pasjonuje się szyciem. To ciekawe i kreatywne hobby, które może nawet rozwinąć się w małą pracownię krawiecką z oryginalnym wzornictwem. Niezbędnym elementem tego zainteresowania są tkaniny. Jeżeli pojawił się pomysł kupienia większej ilości materiału warto wtedy skorzystać z taniej przesyłki do 30 kg.

To tylko kilka przykładowych branż, gdzie przesyła się cięższe przedmioty, w tym rzeczy o łącznej masie do 30 kg. Obecnie najlepsza ofertą na tego typu paczki przedstawia Envelo. Ważne, żeby pamiętać, że taka paczka powinna mieć regularny kształt, być w jednej części, posiadać wymiary, których suma boków wynosi 250 cm.

Autor
admin2

Komentarze

1 Komentarz
  1. Opublikowano przez
    Bogdan
    wrz 9, 2020 Reply

    A gdzie mam złożyć zamówienie to tego niema

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *