Gdzie jest moja paczka?

Mnóstwo osób, oczekując na przesyłkę, zastanawia się gdzie w tej chwili znajduje się ich paczka. Prezentujemy miejsca, w których możecie śledzić statusy nadanych przesyłek, obsługiwanych przez największe firmy obecne na polskim rynku.

Poczta Polska

Nasz narodowy operator ciągle jest pierwszym wyborem dla wielu osób wysyłających przesyłki. Status paczki sprawdzimy na stronie poczty w zakładce Śledzenie Przesyłek, którą znajdziecie tu.

Envelo

Spółka z Grupy Poczty Polskiej również zajmuje się wysyłką paczek pocztowych. Status przesyłki można sprawdzić w aplikacji mobilnej Envelo, którą można ściągnąć stąd. Sprawdzi się także wspominana wcześniej wyszukiwarka dostępna na stronie Poczty Polskiej.

DHL

Spora grupę zwolenników, zwłaszcza wśród klientów biznesowych, ma DHL. Potentat na światowym rynku logistycznym naturalnie dostarcza paczki także w Polsce. Ich status możecie sprawdzić tu.

DPD

Popularnym kurierem w naszym kraju jest także DPD. Wykorzystując numer listu przewozowego, numer referencyjny, numer awizo/nadania bądź numer zlecenia możesz zlokalizować swoją przesyłkę. Strona znajduje się tu.

InPost

Kto nie korzystał z bardzo popularnych w naszym kraju paczkomatów? Popularna usługa, podobnie jak u poprzedników, jest śledzona i udostępnia status przesyłki. Co się dzieje z waszą paczką, możecie sprawdzić tu.

Kto jeszcze?

UPS – strona śledzenia

TNT – strona śledzenia

FedEx – strona śledzenia

GLS – strona śledzenia

Autor
admin2

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *