Życzenia na Wielkanoc

Poszukujesz oryginalnego pomysłu na przekazanie świątecznych życzeń?Wyślij kartkę inną niż wszystkie i zaskocz bliską Ci osobę. Możesz być pewien, że Twoje życzenia pozostaną na długo w pamięci odbiorcy.

Kartka pocztowa online

Jak wyróżnić się pośród zalewu świątecznych kartek? Dobrym pomysłem jest wybranie kartki do której możesz dodać własną grafikę, np. rodzinne zdjęcie. Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę www.envelo.pl/e-kartka i użyć edytora kartek (żeby skorzystać z tej opcji, trzeba się najpierw zalogować). Korzystając z tego narzędzia można dodać zdjęcia, grafiki, użyć jeden z ramek albo wzbogacić kartkę o klipart. Po opłaceniu zamówienia (najtańszy format kosztuje 4,99 zł) jest ona drukowana, następnie kopertowana i dostarczana do odbiorcy.

Kartka biznesowa

Kartka zakupiona w internecie to świetna opcja dla firm. Istnieje możliwość dodania dużej liczby odbiorców do jednego pliku i wysłanie życzeń podczas jednego zamówienia. To zdecydowania skraca czas na przygotowanie i wysyłkę kartek, jak i daje cenne możliwości ich zindywidualizowania, np. dzięki dodaniu logo firmy.

Znaczki z własną grafiką

Nasze życzenia można wyróżnić także dzięki znaczkowi. Przyklejenie na kopercie znaczka z własną grafiką lub logo firmy również przyciągnie uwagę odbiorcy (podobnie jak w przypadku kartki, tak i przy znaczku opcja dodania własnej grafiki dostępna jest po zalogowaniu). Znaczek przez internet można kupić tu www.envelo.pl/znaczki-pocztowe/

Autor
admin2

Komentarze

1 Komentarz
  1. Opublikowano przez
    Binary Options
    cze 9, 2019 Reply

    Smacznego jajeczka Wielkanocnego, duzego zajaca czekoladowego, Zdrowia niezawodnego, wielu radosci i przez cale Swieta samej wesolosci. Najserdeczniejsze zyczenia na Wielkanoc!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *