Kartki firmowe – jak przygotować?

Kartki firmowe – co zyskuję?

Okres przedświąteczny sprzyja wysyłce nie tylko paczek, ale i kartek. Przede wszystkim firmy, wysyłają do swoich partnerów biznesowych, kartki świąteczne z życzeniami. Warto pomyśleć, co zrobić, żeby wyróżnić się z zalewu popularnych wzorów.

Kartka świąteczna inna niż wszystkie

Świąteczna szopka, choinka z prezentami czy też Święty Mikołaj – to główne motywy świątecznych kartek. Istnieje jednak możliwość przygotowania spersonalizowanych kartek, które na pewno pozostaną w pamięci adresata. Wchodząc na stronę www.envelo.pl/pocztowka/ można skomponować kartkę z własnych grafik. Dzięki temu możemy nie tylko wyeksponować logo firmy, ale też dodać nietypowe zdjęcie, opatrzyć je ciekawymi życzeniami, a przez to okazać partnerowi biznesowemu, wyjątkowe podejście do obustronnych kontaktów.

Ile to kosztuje?

Podstawowy format kartki kosztuje tylko 4,99 zł. Decydując się na większe zamówienie, można liczyć na dodatkowe rabaty. Warto wspomnieć, że opisywana usługa dostępna jest również na aplikacji mobilnej. Dzięki temu można w każdej chwili i z każdego miejsca dosłać kartkę, zapomnianemu wcześniej adresatowi.

Jak połączyć remarketing i direst mail?

Jak jeszcze się wyróżnić?

Warto pamiętać, że istnieją też inne sposoby na wyeksponowanie własnej firmy i przyciągniecie uwagi partnera biznesowego. Istnieje również opcja personalizacji pudełka, w którym wysyłamy towar do swoich klientów. Jak to działa? Klikając w link www.envelo.pl/paczka-inna-niz-wszystkie otrzymasz dostęp do intuicyjnego kreatora i stworzysz za darmo niepowtarzalny projekt opakowania. Dodatkowo zyskasz 10% rabatu na pierwszy zakup pudełek.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz też tu http://jakwyslac.pl/firmowe-kartki-swiateczne/

Autor
admin2

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *